mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Police – mobilny serwis

Szeroka oferta usługowa naszej firmy jest dostępna dla klientów z Polic i okolicznych miejscowości. Mamy tu do czynienia z miejscowością uznawaną za miasto satelickie Szczecina. Duża liczba lokalnych firm usługowych i przemysłowych oraz innych podmiotów i instytucji idzie w parze ze sporą liczbą mieszkańców korzystających na co dzień z samochodów różnego typu. Nic więc dziwnego, że popyt na nasze usługi związane z mobilnym serwisem wulkanizacyjnym potrafi być bardzo spory.

Atrakcyjna oferta usługowa dla firm, jak również klientów indywidualnych

Jesteśmy firmą godną polecenia między innymi ze względu na to, że gwarantujemy klientom dostęp do rozległej oferty usługowej, która obejmuje różnorodne działania.

Warto pamiętać, że nasze wsparcie oferujemy osobom prywatnym, a także firmom, które działają w wielu różnych branżach. Potrafimy świetnie poradzić sobie z mobilnym serwisem ogumienia w samochodach osobowych, dostawczych, terenowych, ciężarowych, zestawach TIR, maszynach budowlanych, rolniczych i pojazdach o charakterze specjalnym.

Mobilna wulkanizacja Police – najważniejsze zalety

Świadczymy usługi całodobowo, wliczając w to święta, weekendy oraz pozostałe dni wolne od pracy. Oferujemy więc pomoc w trybie 24/7 przez cały rok. Po kontakcie telefonicznym z naszą firmą, należy jedynie poczekać na przyjazd naszych fachowców, którzy skutecznie i szybko zrealizują usługi naprawcze, a także serwisowe.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR POLICE 24H

Godny uwagi jest sprzęt, z którego korzystamy. W naszych samochodach serwisowych można znaleźć narzędzia i urządzenia do montażu, wyważania, różne narzędzia, sprężarki, a także agregaty i akumulatory. Jest to spore zaplecze pozwalające na mobilne działania zgodne z wymaganiami klientów i technologią producentów pojazdów, a także ogumienia.

W naszym serwisie pracują osoby posiadające spore kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie branżowe. Ich wiedza i doświadczenie są regularnie poszerzane dzięki wysyłaniu ich na różnorodne kursy i szkolenia.

5/5 - (1 vote)