mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Połczyn-Zdrój – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Połczyn-Zdrój – kluczowe mocne strony naszego serwisu

Głównym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy specjalistów posiadających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są regularnie polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To pozwala na realizowanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną kluczową zaletą naszego przedsiębiorstwa jest realizowanie zleceń w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszych usług można więc korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać ogumienia jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i wykonaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON POŁCZYN-ZDRÓJ

Należy również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do wykonywania zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy również swoje źródła zasilania umożliwiające wykonywanie pracy u usługobiorców, a także w terenie, gdzie trudno o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR POŁCZYN-ZDRÓJ – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi działaniami:

– naprawa opon w terenie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR POŁCZYN-ZDRÓJ 24H

Jak widać, przygotowaliśmy ciekawą ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów aut. Zapewniamy skuteczny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)