mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Polanica-Zdrój – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Polanica-Zdrój – najważniejsze atuty naszego serwisu

Głównym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy mechaników mających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Atuty te są regularnie rozwijane w ramach specjalistycznych kursów. To umożliwia wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną istotną zaletą naszej firmy jest realizowanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu usługobiorca może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać koła jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych mechaników i wykonaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON POLANICA-ZDRÓJ

Należy również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz innymi sprzętami do wykonywania zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy również swoje źródła zasilania umożliwiające wykonywanie zleceń u usługobiorców, a także na trasie, gdzie trudno o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR POLANICA-ZDRÓJ – Wymiana kół 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi pracami:

– naprawa opon w terenie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół i jego uzupełnianie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR POLANICA-ZDRÓJ 24H

Jak można zauważyć, posiadamy bogatą ofertę uwzględniającą wiele rodzajów usług. Należy podkreślić, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Gwarantujemy efektywny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
4/5 - (4 votes)