mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Podkowa Leśna – mobilny serwis

Jesteśmy firmą mającą duże doświadczenie w branży terenowej naprawy ogumienia. Jesteśmy w stanie wykonywać zlecenia charakterystyczne dla firm stacjonarnych. Wyróżnia nas jednak to, że dojeżdżamy do zleceniodawców lub w teren.

Fachowy personel wulkanizacyjny

W naszej firmie zatrudniamy osoby, które są właściwie przeszkolone i idealnie znają się na zleceniach powiązanych z wulkanizacją. Do ich dyspozycji oddajemy nowoczesne wyposażenie, które przekłada się na szybkie tempo i dużą dokładność pracy. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z naszych usług.

Rozległy zakres realizowanych usług

Nasi wyspecjalizowani pracownicy realizują prace dla klientów indywidualnych, firm oraz pozostałych użytkowników i właścicieli pojazdów ciężarowych oraz zestawów TIR. Wsparcia mogą u nas szukać również użytkownicy aut osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Każdemu proponujemy ofertę uwzględniającą działania, takie jak:

– naprawianie oraz klejenie uszkodzonych opon,
– wymiana opon na jednym zestawie obręczy,
– wymienianie kół z obręczami,
– skuteczne wyważanie kół,
– kontrola ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy tylko kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia konieczności skorzystania z naszego wsparcia. Warto zaznaczyć, że wyruszamy do zgłoszeń całodobowo przez cały czas, również w weekendy, dni świąteczne oraz inne dni wolne od pracy, a także późno w nocy. Serdecznie zapraszamy do wybrania naszych usług.

5/5 - (1 vote)