mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Poddębice – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Poddębice – podstawowe zalety naszego przedsiębiorstwa

Głównym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności fachowców mających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są stale rozwijane w ramach nowoczesnych kursów. To pozwala na wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną kluczową zaletą naszej firmy jest wykonywanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom zleceniodawca może zaoszczędzić sporo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać ogumienia czy tez dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i zrealizowaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON PODDĘBICE

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz innymi sprzętami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie zleceń u klientów, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR PODDĘBICE – Naprawa opon 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi działaniami:

– naprawa ogumienia w terenie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i jego uzupełnianie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR PODDĘBICE 24H

Jak widać, przygotowaliśmy interesującą ofertę obejmującą wiele rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów aut. Zapewniamy skuteczny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)