mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Pniewy – mobilny serwis

Jesteśmy grupą posiadającą ogromne doświadczenie w sektorze terenowej wulkanizacji. Jesteśmy w stanie wykonywać zlecenia charakterystyczne dla serwisów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak fakt, że dojeżdżamy do zleceniodawców lub na trasę.

Wykwalifikowani fachowcy z branży wulkanizacji z profesjonalnym podejściem do zleceń

W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy osoby, które są właściwie przeszkolone oraz świetnie znają się na zleceniach powiązanych z wulkanizacją. Do dyspozycji pracowników oddajemy fachowe wyposażenie, które gwarantuje sprawne tempo i dużą precyzję działania. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z naszych napraw.

Rozległa oferta usługowa dla każdego – oferujemy działalność całodobową

Zatrudnieni przez naszą firmę wyspecjalizowani fachowcy realizują prace na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz innych użytkowników i właścicieli samochodów ciężarowych oraz ciągników siodłowych i naczep. Pomocy mogą u nas poszukiwać również właściciele aut osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Każdemu zapewniamy ofertę uwzględniającą usługi, takie jak:

– naprawa oraz wulkanizacja uszkodzonych opon,
– wymiana ogumienia na jednym zestawie felg,
– wymienianie kół z felgami,
– skuteczne wyważanie kół,
– kontrola ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy jedynie kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia konieczności skorzystania z naszej pomocy. Trzeba wspomnieć, że docieramy do zgłoszeń całodobowo przez cały rok, również w weekendy, święta i inne dni wolne od pracy, jak również w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszej oferty.

5/5 - (1 vote)