mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Płońsk – mobilny serwis opon

Płońsk jest miastem stanowiącym siedzibę powiatu płońskiego znajdującego się na terenie województwa mazowieckiego. Mieszka tutaj wielu ludzi dysponujących własnymi autami oraz działa sporo firm, podmiotów i instytucji, które również korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Nic więc dziwnego, że ruch na lokalnych drogach jest wzmożony. Oferta naszej firmy jest kierowana do zmotoryzowanych klientów i obejmuje ona kompleksowy mobilny serwis ogumienia.

Atrakcyjna oferta usługowa – mobilna wulkanizacja w Płońsku

Nasza oferta jest całkiem spora i stworzono ją z myślą o osobach prywatnych, firmach, instytucjach i pozostałych podmiotach z Płońska, niezależnie od reprezentowanej branży. Gwarantujemy profesjonalne wsparcie w zakresie mobilnej wulkanizacji w autach dostawczych, osobowych, ciężarowych oraz zestawach TIR (ciągniki siodłowe z naczepami).

Kluczowe zalety naszego serwisu

Wszystkie zlecenia realizujemy w trybie całodobowym, również w czasie świąt i weekendów, niezależnie od godziny (również w późnych godzinach nocnych). To oznacza, że gwarantujemy dojazd do zleceń w trybie 24/7 przez 365 dni w roku. Nasze usługi pozwalają na uniknięcie samodzielnej naprawy, wymiany oraz transportu uszkodzonych opon do serwisów stacjonarnych.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR PŁOŃSK 24H

Członkowie naszego personelu są wysoce wykwalifikowani i zapewniają fachowe podejście do powierzonych im zleceń. Bez żadnych problemów radzimy sobie ze standardowymi oraz bardziej skomplikowanymi zadaniami z zakresu wulkanizacji. Jesteśmy w stanie regularnie poszerzać własne zdolności i wiedzę dzięki temu, że bierzemy udział w specjalistycznych szkoleniach.

W czasie pracy używamy pojazdów dostawczych, w których znajduje się nowoczesne wyposażenie do wyważania, naprawy opon, serwisowania, a także montowania i do innych prac wulkanizacyjnych poza warsztatem stacjonarnym w regionie Płońska. Prowadzenie działalności mobilnej jest możliwe dzięki posiadanym przez nas agregatom i akumulatorom.

5/5 - (2 votes)