mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Płock – mobilny serwis opon

Płock to miasto znajdujące się na obszarze województwa mazowieckiego. Stanowi ono siedzibę wielu firm oraz miejsce zamieszkania sporego grona ludzi. Zarówno w przypadku różnych podmiotów, jak i osób prywatnych, znaczna ich większość korzysta z nowoczesnych pojazdów mechanicznych. To z kolei oznacza wzmożony ruch na drogach i zwiększony popyt na usługi o charakterze motoryzacyjnym. Jeśli chodzi o nas to zapewniamy fachowe wsparcie w zakresie serwisu mobilnego ogumienia.

Szeroka oferta usług z zakresu mobilnej wulkanizacji w Płocku

Dysponujemy szeroką i ciekawą ofertą obejmującą wiele atrakcyjnych usług, takich jak na przykład:

  • skuteczna naprawa opon u klientów i na trasie,
  • kontrola ciśnienia ogumienia oraz pompowanie kół,
  • wymiana kół z felgami stalowymi lub aluminiowymi,
  • sezonowa oraz awaryjna wymiana opon,
  • skuteczne i precyzyjne wyważanie kół.

Dojeżdżamy: Gostynin, Wyszogród, Drobin, Bodzanów, Słupowo, Staroźreby, Brudzeń Duży, Sierpc, Bielsk, Radzanowo, Łąck

Stworzyliśmy naszą ofertę dla klientów indywidualnych, instytucji czy też firm albo podmiotów działających w wielu branżach. Potrafimy skutecznie wykonywać zadania wulkanizacyjne realizowane mobilnie w pojazdach dostawczych, ciężarowych, osobowych, a także zestawach TIR.

Najważniejsze zalety naszej firmy

Oferujemy całodobowe wykonywanie usług, również w czasie weekendów, świąt czy też innych dni wolnych od pracy. Dodatkowo wyjeżdżamy do zleceń w późnych godzinach nocnych, więc jesteśmy dostępni w trybie 24/7. Wszystkich chętnych klientów zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nasza pomoc pozwala uniknąć samodzielnej naprawy lub wymiany koła albo oddawania go do serwisu stacjonarnego.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR PŁOCK 24H

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych oraz doświadczonych fachowców mogących się pochwalić szeroką wiedzą oraz doskonałymi umiejętnościami. Są to bardzo ważne zalety przekładające się na wysoką skuteczność oraz jakość realizowanych usług. Ponadto regularnie szkolimy nasz personel, aby był on w stanie sprostać nawet bardzo trudnym zleceniom.

Korzystamy z samochodów serwisowych posiadających nowoczesny sprzęt i narzędzia do mobilnej wulkanizacji, wyważania, montażu, demontażu opon, itp. Nasze własne źródła zasilania pozwalają na realizację zleceń z dala od standardowych źródeł prądu.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się