mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Pleszew – mobilny serwis

MOBILNA WULKANIZACJA PLESZEW – zapraszamy do skorzystania z naszych usług 24/7!

Ważna zaleta naszej firmy to zapewnianie usługobiorcom dostępu do szerokiej oferty uwzględniającej różnorodne usługi, takie jak na przykład:

– naprawa opon do różnych pojazdów u zlecającego,
– okresowa i awaryjna wymiana ogumienia na obręczach,
– sprawdzanie ciśnienia i pompowanie kół, gdy jest ono za niskie,
– efektywna naprawa kół na miejscu uszkodzenia, bez potrzeby dostarczania koła do serwisu stacjonarnego,
– wymiana kół z felgami,
– efektywne wyważanie.

MOBILNY SERWIS OPON PLESZEW – profesjonalne podejście do zleceń

Możemy się więc pochwalić szerokim zakresem pomocy uwzględniającym różne prace. Nasze wsparcie jest kierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak również do przedsiębiorców reprezentujących różnorodne gałęzie gospodarki. Potrafimy świetnie poradzić sobie z naprawą mobilną ogumienia w samochodach osobowych, dostawczych jak również ciężarowych.

MOBILNY SERWIS OPON TIR PLESZEW – doskonała jakość usług!

Spore grono klientów docenia fakt realizowania przez nas usług całodobowo, również w święta, weekendy oraz pozostałe dni wolne od pracy, niezależnie od pory dnia. Nasze wsparcie wyklucza konieczność samodzielnej naprawy lub wymiany koła oraz dostarczania go do stacjonarnego warsztatu wulkanizacyjnego. Należy jedynie zaczekać na naszych specjalistów wykonujących usługi dbając o ich doskonałą jakość i efektywność.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR PLESZEW 24H

Do grona naszych mocnych stron można uwzględnić zatrudnianie personelu mogącego się pochwalić szeroką wiedzą, doskonałymi kwalifikacjami oraz świetnymi umiejętnościami i ogromnym doświadczeniem. Regularnie bierzemy udział w różnych kursach sprawiających, że jakość naszych usług jest dopasowana do stale rosnących wymagań rynkowych.

Nie należy zapominać o sprzęcie naszej firmy. Korzystamy z samochodów dostawczych wyposażonych w stosowne zasilanie oraz sprzęt do montażu, wyważania oraz pozostałych form naprawy opon w terenie lub u klienta. Nic więc dziwnego, że wspomniane zalety przekładają się na szerokie grono zadowolonych klientów oraz na naszą ugruntowaną pozycję na rynku.

5/5 - (1 vote)