mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Pisz – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Pisz – podstawowe zalety naszego przedsiębiorstwa

Głównym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności mechaników posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są regularnie rozwijane w ramach specjalistycznych kursów. To umożliwia wykonywanie standardowych, a także bardziej złożonych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną kluczową mocną stroną naszego przedsiębiorstwa jest realizowanie zleceń w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszej pomocy możecie więc korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu zleceniodawca może zaoszczędzić sporo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać koła jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych specjalistów i zrealizowaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON PISZ

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do realizacji zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też swoje źródła zasilania umożliwiające wykonywanie pracy u usługobiorców, a także w terenie, gdzie ciężko o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR PISZ – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie klientom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi działaniami:

– naprawa ogumienia na trasie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i jego uzupełnianie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR PISZ 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy szeroką ofertę uwzględniającą wiele typów usług. Należy zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów aut. Gwarantujemy efektywny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)