mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Piotrków Trybunalski – mobilny serwis opon

Piotrków Trybunalski to jedna z większych i ważniejszych miejscowości województwa łódzkiego. Spora gęstość zaludnienia łączy się tutaj z istnieniem wielu firm i instytucji z różnych branż. Przekłada się to na duży ruch samochodowy na drogach lokalnych. Ponadto Piotrków Trybunalski to ważny węzeł komunikacyjny za sprawą pobliskiej autostrady A1. Wielu klientów z tego regionu, posiadających pojazdy mechaniczne, decyduje się na korzystanie z usług motoryzacyjnych, takich jak na przykład nasz mobilny serwis ogumienia.

Dojeżdżamy: Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Przedburz, Wolburz, Ręczno, Grabica, Wola Krzysztoporska, Gorzkowice, Żarnów, Kamieńsk

Mobilny serwis opon w Piotrkowie Trybunalskim – oferta

Posiadamy interesującą i szeroką ofertę związaną z naprawą, wymianą, serwisem, pompowaniem czy też wyważaniem opon i kół na trasie albo u klienta. Z naszej pomocy mogą korzystać osoby prywatne, firmy, instytucje oraz pozostałe podmioty reprezentujące różne branże. Zapewniamy fachową wulkanizację mobilną w autach ciężarowych, zestawach TIR, a także pojazdach osobowych i dostawczych.

Mocne strony naszego serwisu mobilnego

Zatrudniamy doświadczonych fachowców mogących się pochwalić wysokimi kwalifikacjami w zakresie wulkanizacji. Dzięki temu skutecznie wykonujemy zwyczajnie, jak również trudniejsze naprawy. Regularne szkolenia pozwalają nam jeszcze bardziej poszerzać kwalifikacje i dopasować nasze usługi do stale zwiększających się wymagań rynkowych.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 24H

W naszych pojazdach serwisowych znajdują się urządzenia do naprawy, demontażu, pompowania i wyważania kół. Są one dostępne wraz z akumulatorami i agregatami. Oznacza to, że mamy możliwość wykonywania zadań na trasie, w miejscach bez dostępu do standardowego zasilania elektrycznego.

Członkowie naszego personelu realizują usługi całodobowo, również podczas weekendów, świąt oraz w późnych godzinach nocnych. Naszym atutem jest więc przyjmowanie zgłoszeń w trybie 24/7 przez cały rok. Zgłoszenia przyjmujemy oczywiście drogą telefoniczną.

4.9/5 - (11 votes)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się