mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Pilzno – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Pilzno – podstawowe zalety naszego serwisu

Podstawowym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy mechaników posiadających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Atuty te są ciągle polepszane w ramach specjalistycznych kursów. To pozwala na realizowanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną kluczową mocną stroną naszego serwisu jest wykonywanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu zleceniodawca może zaoszczędzić dużo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać koła czy tez dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i wykonaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON PILZNO

Warto również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też swoje źródła zasilania umożliwiające wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR PILZNO – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie klientom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi działaniami:

– naprawa ogumienia na trasie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia kół oraz ich pompowanie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR PILZNO 24H

Jak widać, przygotowaliśmy bogatą ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona opracowana z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów aut. Zapewniamy profesjonalny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)