mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Piława Górna – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Piława Górna – kluczowe atuty naszego przedsiębiorstwa

Podstawowym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług fachowców mających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są ciągle polepszane w ramach specjalistycznych kursów. To umożliwia wykonywanie standardowych, a także bardziej złożonych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną kluczową mocną stroną naszej firmy jest realizowanie zleceń w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia czy tez przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i zrealizowaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON PIŁAWA GÓRNA

Warto również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do wykonywania zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również własne źródła prądu pozwalające na wykonywanie pracy u klientów, a także na trasie, gdzie ciężko o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR PIŁAWA GÓRNA – Naprawa kół 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszego serwisu jest zagwarantowanie klientom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi działaniami:

– naprawa ogumienia na trasie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia opon i jego uzupełnianie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR PIŁAWA GÓRNA 24H

Jak widać, posiadamy ciekawą ofertę uwzględniającą wiele typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów aut. Oferujemy profesjonalny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)