mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Piła – mobilny serwis

Piła jest istotną miejscowością położoną w województwie wielkopolskim. Jest to siedziba wielu firm oraz miejsce zamieszkania sporej rzeszy ludzi. Duże zaludnienie i mnogość firm oraz instytucji przekłada się na spory ruch na lokalnych drogach. Można więc zauważyć wysoki popyt na usługi motoryzacyjne w Pile. Jeśli chodzi o naszą firmę to oferujemy profesjonalną wulkanizację mobilną.

Mobilna wulkanizacja Piła – kluczowe mocne strony naszej firmy

Warto mieć na uwadze to, że zatrudniamy wyspecjalizowanych profesjonalistów dysponujących rozległą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem zawodowym i świetnymi umiejętnościami. Regularne szkolenia sprawiają, że nasi pracownicy stale poprawiają swoje kwalifikacje, a to z kolei oznacza wysoką jakość usług.

Dojeżdżamy: Wałcz, Wyrzysk, Łobżenica, Ujście, Chodzież, Czarnków, Trzcianka, Wągrowiec, Miasteczko Krajeńskie, Szydłowo, Tuczno

Zlecenia realizujemy nie tylko w dni robocze, ale również w późnych godzinach nocnych, w weekendy oraz w święta i inne dni wolne od pracy. Przez cały rok zapewniamy pomoc 24/7, dzięki której nie trzeba martwić się samodzielnym demontażem koła i transportem do serwisu stacjonarnego. Realizujemy zlecenia u klienta lub w miejscu wystąpienia awarii.

Nasi pracownicy korzystają z nowoczesnego zaplecza technicznego. Dysponujemy sprzętem do wyważania, montażu oraz wulkanizacji mobilnej. Praca z dala od standardowego zasilania jest możliwa dzięki własnym akumulatorom i agregatom. Nasz personel radzi sobie doskonale ze standardowymi, jak i bardziej skomplikowanymi zleceniami.

Całodobowa wymiana opon – Piła

Kolejna mocna strona naszej firmy to szeroki zakres realizowanych usług. Posiadamy ofertę obejmującą działania, takie jak na przykład:

  • skuteczna naprawa ogumienia u klienta,
  • profesjonalna naprawa opon na trasie,
  • skuteczne wyważanie kół w trybie mobilnym,
  • sezonowa i awaryjna wymiana opon oraz całych kół,
  • sprawdzanie szczelności i pompowanie kół samochodowych.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR PIŁA 24H

Nasza oferta jest bardzo szeroka. Została stworzona z myślą o osobach prywatnych, firmach i pozostałych podmiotach korzystających z różnych typów pojazdów. Oferujemy fachową wulkanizację mobilną w autach osobowych, ciężarowych, dostawczych i pojazdach specjalnych.

5/5 - (3 votes)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się