mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Pieńsk – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Pieńsk – istotne zalety naszego przedsiębiorstwa

Najważniejszym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy fachowców posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są regularnie rozwijane w ramach specjalistycznych szkoleń. To umożliwia wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną ważną zaletą naszej firmy jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia można więc korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy usługobiorca może zaoszczędzić dużo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać koła jak również dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i zrealizowaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON PIEŃSK

Trzeba również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do realizacji zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również swoje źródła zasilania umożliwiające wykonywanie zleceń u klientów, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR PIEŃSK – Wymiana opon 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest związane na przykład z poniższymi pracami:

– naprawa kół w terenie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół oraz ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR PIEŃSK 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy interesującą ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów samochodów. Gwarantujemy profesjonalny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)