mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Piekoszów – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Piekoszów – najważniejsze mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Głównym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy mechaników mających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są regularnie rozwijane w ramach nowoczesnych kursów. To pozwala na realizowanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną kluczową zaletą naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie zadań w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszej pomocy można więc korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu usługobiorca może zaoszczędzić dużo czasu i stresu, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia czy tez przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i wykonaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON PIEKOSZÓW

Należy też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do realizacji zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też własne źródła zasilania umożliwiające wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR PIEKOSZÓW – Wymiana ogumienia 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi zleceniami:

– naprawa kół w terenie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR PIEKOSZÓW 24H

Jak widać, posiadamy bogatą ofertę uwzględniającą wiele typów usług. Należy zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów pojazdów. Oferujemy skuteczny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)