mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Piekary Śląskie – mobilny serwis opon

Piekary Śląskie to istotna miejscowość województwa śląskiego. Podobnie jak pozostałe miasta z rejonu Katowic, jest to miejsce zamieszkania wielu ludzi oraz ważny ośrodek przemysłowy. Bliskość autostrady A1 i A4 sprawia z kolei, że Piekary Śląskie są również bardzo ważnym węzłem komunikacyjnym. Spory ruch samochodowy w tym regionie sprawia, że wielu posiadaczy pojazdów w Piekarach Śląskich, chętnie inwestują w nasze wsparcie z zakresu mobilnej wulkanizacji.

Szeroki wybór usług z zakresu mobilnej wulkanizacji w Piekarach Śląskich

Stworzyliśmy interesującą i rozległą ofertę. Uwzględnia ona między innymi wykonywanie następujących typów usług:

  • efektywna i fachowa naprawa ogumienia u klientów,
  • awaryjna i sezonowa wymiana opon na jednym komplecie felg,
  • naprawa uszkodzonych opon na trasie,
  • sprawdzanie szczelności i pompowanie kół,
  • sezonowa i awaryjna wymiana kół razem z felgami,
  • mobilne wyważanie kół w pojazdach.

Kierujemy nasze usługi do osób prywatnych, jak również do przedsiębiorstw, instytucji i innych podmiotów, które korzystają z wielu rodzajów samochodów. Nasze tradycyjne i kompleksowe usługi wulkanizacyjne realizujemy we wszystkich markach, modelach i typach pojazdów.

Istotne zalety naszego mobilnego serwisu ogumienia

Nasza profesjonalna oferta usługowa obejmuje działalność całoroczną, realizowaną niezależnie od dnia i godziny. Po skontaktowaniu się z nami drogą telefoniczną, trzeba poczekać na przyjazd naszych fachowców, którzy dokonają efektywnej naprawy. Nie ma więc problemów związanych z samodzielnym zdejmowaniem koła i jego dostarczaniem do stacjonarnego serwisu.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR PIEKARY ŚLĄSKIE 24H

Używamy aut serwisowych, w których znajduje się nowoczesne wyposażenie do naprawy, montażu, demontażu, pompowania i kompleksowej naprawy opon oraz kół. Posiadamy również własne źródła zasilania, takie jak akumulatory i agregaty, które pozwalają na wykonywanie zadań poza stacjonarnymi serwisami.

Zatrudniamy specjalistów posiadających wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie. Dysponują oni szeroką wiedzą oraz profesjonalnymi umiejętnościami praktycznymi. Takie atuty sprawiają, że jakość naszego wsparcia utrzymuje się na doskonałym poziomie. Ponadto pracownicy naszego serwisu są regularnie szkoleni w zakresie fachowej wulkanizacji mobilnej.

5/5 - (1 vote)