mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Piechowice – mobilny serwis

MOBILNA WULKANIZACJA PIECHOWICE

Ważna zaleta naszej firmy to zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do bogatej oferty uwzględniającej różnorodne usługi, takie jak między innymi:

– naprawa opon u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana gum na obręczach,
– kontrola ciśnienia i pompowanie kół,
– profesjonalna naprawa kół na miejscu usterki,
– wymiana kół z felgami,
– efektywne wyważanie.

MOBILNY SERWIS OPON PIECHOWICE

Jesteśmy więc w stanie pochwalić się bogatym zakresem pomocy obejmującym różnorodne usługi. Nasza oferta jest przygotowana zarówno do klientów indywidualnych, jak również do firm reprezentujących różne gałęzie gospodarki. Umiemy skutecznie poradzić sobie z naprawą mobilną ogumienia w pojazdach osobowych, dostawczych oraz zestawach TIR.

MOBILNY SERWIS OPON TIR PIECHOWICE – Czemu nasza oferta jest godna uwagi?

Duże grono klientów docenia wykonywanie przez nas pracy całodobowo, również w okresie świąt, weekendy i inne dni wolne od pracy, niezależnie od ich godziny. Nasza pomoc eliminuje potrzebę samodzielnej naprawy i wymiany ogumienia oraz dostarczania go do stacjonarnego serwisu wulkanizacyjnego. Należy jedynie poczekać na naszych specjalistów realizujących usługi z dbałością o ich doskonałą jakość i efektywność.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR PIECHOWICE 24H

Do grona naszych zalet można zaliczyć zatrudnianie personelu mogącego się pochwalić szeroką wiedzą, wysokimi kwalifikacjami oraz doskonałymi umiejętnościami i dużym doświadczeniem. Często bierzemy udział w specjalnych szkoleniach sprawiających, że jakość naszych usług jest dopasowana do regularnie rosnących wymagań rynkowych.

Nie należy zapominać o naszym sprzęcie. Korzystamy z aut dostawczych wyposażonych w odpowiednie zasilanie oraz sprzęt do montażu, wyważania oraz pozostałych form naprawy opon w terenie lub u usługobiorcy. Nic więc dziwnego, że takie zalety przekładają się na szerokie grono zadowolonych usługobiorców oraz na naszą ugruntowaną pozycję na rynku.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)