mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Piaseczno – mobilny serwis opon

Piaseczno to ważne miasto powiatowe położone w województwie mazowieckim w aglomeracji warszawskiej. W pobliżu przebiega autostrada A2, więc jest to istotny węzeł komunikacyjny. W Piasecznie mieszka sporo osób, a także działa wiele firm i różnych instytucji korzystających z różnych typów pojazdów. Nasza firma oferuje wsparcie dla użytkowników różnych pojazdów w zakresie mobilnego serwisu ogumienia.

Szeroka oferta usługowa – mobilny serwis wulkanizacyjny w Piasecznie

Posiadamy szeroką ofertę obejmującą między innymi poniższe usługi:

  • profesjonalna wymiana kół i felg,
  • sprawdzanie ciśnienia kół oraz ich pompowanie,
  • sezonowa oraz awaryjna wymiana opon,
  • profesjonalna naprawa opon na trasie i u klientów,
  • skuteczna usługa mobilnego wyważania kół.

Posiadamy rozległą ofertę przygotowaną z myślą o osobach prywatnych, firmach, instytucjach oraz pozostałych podmiotach, które reprezentują różne branże. Zapewniamy fachowe wsparcie w zakresie mobilnej wulkanizacji w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i zestawach TIR.

Kluczowe zalety naszej firmy

Oferujemy całodobowe realizowanie usług, również w okresie świąt, podczas weekendów, a także we wszystkie dni w późnych godzinach nocnych. Oznacza to, że wyjeżdżamy do zgłoszeń niezależnie od dnia i jego godziny. Nasze wsparcie pozwala na uniknięcie samodzielnej naprawy, wymiany i transportu wadliwego ogumienia do serwisów stacjonarnych.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR PIASECZNO 24H

Dysponujemy pojazdami dostawczymi z fachowym i specjalistycznym sprzętem do wyważania, wulkanizacji, montażu ogumienia i innych usług serwisowych realizowanych w trybie mobilnym. Ponadto posiadamy własne agregaty i akumulatory, dzięki którym realizujemy zlecenia w miejscach, w których nie ma standardowego zasilania elektrycznego.

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników mogących się pochwalić doskonałą wiedzą i umiejętnościami. Dzięki temu bezproblemowo skutecznie radzimy sobie ze standardowymi, jak również trudniejszymi zadaniami z zakresu wulkanizacji. Regularnie poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności poprzez uczestniczenie w specjalistycznych szkoleniach.

5/5 - (2 votes)