mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Pelplin – serwis opon na trasie

Mobilna wulkanizacja Pelplin – podstawowe atuty naszego przedsiębiorstwa

Istotnym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług specjalistów mających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Atuty te są regularnie polepszane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na realizowanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną kluczową zaletą naszej firmy jest realizowanie zleceń w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszego wsparcia możecie więc korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu zleceniodawca może zaoszczędzić dużo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i wykonaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON PELPLIN

Należy też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz innymi sprzętami do realizacji zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również swoje źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie zleceń u usługobiorców, a także w terenie, gdzie ciężko o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR PELPLIN – Naprawa opon 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie klientom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z następującymi zleceniami:

– naprawa ogumienia w terenie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i ich pompowanie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR PELPLIN 24H

Jak widać, posiadamy szeroką ofertę obejmującą wiele rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów aut. Oferujemy efektywny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)