mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Paczków – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Paczków – istotne zalety naszego przedsiębiorstwa

Istotnym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy specjalistów posiadających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Atuty te są regularnie rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej złożonych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną istotną zaletą naszej firmy jest realizowanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom usługobiorca może zaoszczędzić dużo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać koła czy tez przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON PACZKÓW

Warto również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz innymi sprzętami do wykonywania zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również swoje źródła zasilania pozwalające na wykonywanie zleceń u usługobiorców, a także na trasie, gdzie ciężko o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR PACZKÓW – Wymiana kół 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszej firmy jest zapewnienie klientom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest związane między innymi z następującymi działaniami:

– naprawa opon na trasie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół oraz jego uzupełnianie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR PACZKÓW 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy bogatą ofertę uwzględniającą sporo typów usług. Należy podkreślić, że została ona opracowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów aut. Zapewniamy skuteczny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)