mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Ożarów – mobilny serwis

MOBILNA WULKANIZACJA OŻARÓW

Istotna zaleta naszej firmy to zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do bogatej oferty obejmującej różnorodne usługi, takie jak między innymi:

– naprawa opon u zlecającego,
– sezonowa i awaryjna wymiana ogumienia na obręczach,
– sprawdzanie ciśnienia i pompowanie opon,
– skuteczna naprawa ogumienia na miejscu usterki,
– wymiana kół z obręczami,
– profesjonalne wyważanie.

MOBILNY SERWIS OPON OŻARÓW

Jesteśmy więc w stanie pochwalić się szerokim zakresem pomocy uwzględniającym różne usługi. Nasza oferta jest kierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak również do przedsiębiorców reprezentujących różne gałęzie gospodarki. Potrafimy skutecznie poradzić sobie z serwisem mobilnym ogumienia w pojazdach osobowych, dostawczych jak również ciężarowych.

MOBILNY SERWIS OPON TIR OŻARÓW – Dlaczego oferta naszego serwisu jest godna zainteresowania?

Wielu klientów docenia wykonywanie przez nas pracy całodobowo, również w święta, weekendy oraz inne dni wolne od pracy, niezależnie od pory dnia. Nasza pomoc wyklucza potrzebę samodzielnej naprawy lub wymiany ogumienia oraz dostarczania go do stacjonarnego warsztatu wulkanizacyjnego. Należy jedynie poczekać na naszych specjalistów realizujących usługi dbając o ich idealną jakość i skuteczność.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR OŻARÓW 24H

Do grona naszych mocnych stron można uwzględnić zatrudnianie personelu mogącego się pochwalić bogatą wiedzą, wysokimi kwalifikacjami oraz doskonałymi umiejętnościami i dużym doświadczeniem. Często bierzemy udział w różnych kursach sprawiających, że jakość naszych usług jest dostosowana do stale zwiększających się wymagań branżowych.

Nie wolno zapominać o naszym wyposażeniu. Korzystamy z pojazdów dostawczych wyposażonych w stosowne zasilanie oraz sprzęt do montażu, wyważania oraz pozostałych metod naprawy opon w terenie albo u zleceniodawcy. Nie powinno więc nikogo dziwić to, że wspomniane zalety przekładają się na duże grono zadowolonych usługobiorców oraz na naszą pewną pozycję rynkową.

5/5 - (1 vote)