mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Otmuchów – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Otmuchów – najważniejsze zalety naszego serwisu

Istotnym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności fachowców posiadających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są regularnie rozwijane w ramach nowoczesnych kursów. To umożliwia realizowanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną istotną mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zleceń w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszej pomocy można więc korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu zleceniodawca może zaoszczędzić dużo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać ogumienia czy tez przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i zrealizowaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON OTMUCHÓW

Warto też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do realizacji zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również własne źródła prądu umożliwiające wykonywanie pracy u klientów, a także w terenie, gdzie ciężko o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR OTMUCHÓW – Wymiana ogumienia 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z następującymi zleceniami:

– naprawa opon w terenie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR OTMUCHÓW 24H

Jak można zauważyć, posiadamy ciekawą ofertę uwzględniającą sporo typów usług. Należy zaznaczyć, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów aut. Zapewniamy efektywny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)