mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Ostrzeszów – mobilny serwis

Jesteśmy firmą posiadającą duże doświadczenie w sektorze terenowej naprawy ogumienia. Jesteśmy w stanie realizować zadania typowe dla serwisów stacjonarnych. Wyróżnia nas jednak fakt, że przyjeżdżamy do zleceniodawców lub w teren.

Wykwalifikowany zespół wulkanizacyjny – fachowe wsparcie 24/7 w Ostrzeszowie

W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy osoby, które są właściwie przeszkolone i świetnie znają się na zleceniach powiązanych z wulkanizacją. Do dyspozycji pracowników oddajemy innowacyjne wyposażenie, które zapewnia szybkie tempo i wysoką precyzję pracy. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z wykonywanych napraw.

Rozległy zakres wykonywanych usług – wysoka jakość wsparcia

Zatrudnieni przez nas wykwalifikowani fachowcy realizują zadania na rzecz osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz pozostałych użytkowników i posiadaczy aut ciężarowych oraz zestawów TIR. Wsparcia mogą u nas szukać też użytkownicy samochodów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Każdemu proponujemy ofertę obejmującą działania, takie jak:

– naprawianie oraz wulkanizacja pękniętych opon,
– wymiana gum na jednym zestawie obręczy,
– wymienianie kół z felgami,
– fachowe wyważanie ogumienia,
– sprawdzanie ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy tylko kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia chęci skorzystania z naszej pomocy. Należy zaznaczyć, że wyruszamy do zgłoszeń całodobowo przez cały rok, również w weekendy, święta oraz pozostałe dni wolne od pracy, jak również w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych usług.

5/5 - (1 vote)