mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Ostrowiec Świętokrzyski – mobilny serwis opon

Ostrowiec Świętokrzyski to istotne miasto powiatowe w województwie świętokrzyskim. Stanowi ono siedzibę wielu firm i instytucji oraz miejsce zamieszkania wielu ludzi. To przekłada się między innymi na dużą liczbę pojazdów na lokalnych drogach oraz na duży popyt na usługi motoryzacyjne. Nasza firma oferuje fachowe działania z zakresu mobilnej wulkanizacji.

Profesjonalna oferta usługowa – mobilny serwis wulkanizacyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim

Dysponujemy ciekawą i rozległą ofertą. Potrafimy wykonywać poniższe usługi:

  • skuteczna i fachowa naprawa opon u klientów,
  • naprawa ogumienia na trasie,
  • pompowanie i kontrola szczelności kół,
  • sezonowa i awaryjna wymiana kół oraz felg i opon,
  • wyważanie kół.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 24H

Nasza oferta usługowa powstała z myślą o osobach prywatnych, instytucjach, firmach i pozostałych podmiotach, niezależnie od ich branży. Świetnie radzimy sobie z kompleksową wulkanizacją w każdym typie pojazdu.

Dlaczego nasza oferta jest godna uwagi?

Pracujemy praktycznie w trybie 24/7 niezależnie od dnia i jego godziny. Zgłoszenia przyjmujemy drogą telefoniczną, po czym nasi fachowcy udają się w region Ostrowca Świętokrzyskiego, aby dokonać naprawy. Można więc uniknąć samodzielnych działań związanych z demontażem koła i dostarczaniem go do stacjonarnego serwisu.

Nasze auta serwisowe posiadają nowoczesne wyposażenie do montowania, demontowania, wyważania, kontroli ciśnienia i szeroko pojętej wulkanizacji mobilnej. Dysponujemy też źródłami prądu, które umożliwiają realizację zleceń poza stacjonarnym warsztatem.

Pracują u nas doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy mogący się pochwalić szeroką wiedzą i doskonałymi umiejętnościami praktycznymi. Są to istotne zalety przekładające się na precyzję i jakość naszej pracy.

5/5 - (1 vote)