mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Ostrołęka – mobilny serwis opon

Ostrołęka jest istotną miejscowością powiatową zlokalizowaną na terenie województwa mazowieckiego. Jest to siedziba wielu instytucji i firm oraz miejsce zamieszkania sporego grona ludzi. Zarówno osoby prywatne, jak i różne podmioty korzystają z wielu rodzajów pojazdów. To dlatego w tym regionie obserwowany jest spory popyt na usługi motoryzacyjne, takie jak nasza wulkanizacja mobilna. Nasz serwis zapewnia pomoc dla użytkowników różnych samochodów, pod kątem mobilnego serwisu opon.

Rozległa oferta usługowa – mobilny serwis opon w Ostrołęce

Nasza oferta jest bogata i obejmuje różne usługi, takie jak na przykład:

  • fachowa wymiana kół wraz z felgami,
  • kontrola ciśnienia kół wraz z ich pompowaniem,
  • wymiana opon w trybie sezonowym, jak również awaryjnym,
  • skuteczna naprawa ogumienia w terenie oraz u klientów,
  • bezproblemowe realizowanie usług z zakresu mobilnego wyważania.

Dysponujemy ciekawą ofertą, która kierowana jest między innymi do klientów indywidualnych, przedsiębiorców, instytucji oraz innych podmiotów reprezentujących zróżnicowane branże czy też sektory gospodarki. Gwarantujemy profesjonalną pomoc pod względem wulkanizacji mobilnej w samochodach osobowych, ciężarowych, a także zestawach typu TIR.

Mocne strony naszego serwisu

Proponujemy realizację usług w trybie całodobowym w święta, weekendy, dni robocze oraz późno w nocy. Innymi słowy, nasi pracownicy wyjeżdżają do zleceń niezależnie od dnia oraz jego pory. Nasza pomoc umożliwia uniknięcie naprawy, wymiany oraz transportu uszkodzonego koła do serwisu we własnym zakresie. Wszystko jest wykonywane od ręki u klienta lub na miejscu awarii.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR OSTROŁĘKA 24H

Posiadamy samochody dostawcze oraz nowoczesny i profesjonalny sprzęt do wulkanizacji, montażu i demontażu, a także wyważania i pozostałych usług serwisowych wykonywanych mobilnie. Dodatkowo korzystamy z własnych agregatów i akumulatorów, więc potrafimy wykonywać usługi w miejscach pozbawionych dostępu do standardowego zasilania sieciowego.

Pracują u nas wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy, którzy dysponują szeroką wiedzą i doskonałymi umiejętnościami. To sprawia, że bez większych problemów potrafimy poradzić sobie z tradycyjnymi oraz bardziej skomplikowanymi działaniami z zakresu wulkanizacji i serwisu opon. Stale rozbudowujemy nasze zasoby wiedzy i umiejętności dzięki uczestniczeniu w różnych specjalnych szkoleniach.

4.2/5 - (5 votes)