mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Ostróda – mobilny serwis opon

Ostróda to siedziba powiatu ostródzkiego na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego. Na jej obszarze działalność prowadzi mnóstwo instytucji i firm, a także mieszka sporo osób. To dlatego każdego dnia codziennie na lokalnych drogach odnotowywany jest duży ruch samochodowy. Ponadto w tym regionie przecinają się drogi ekspresowe S5 i S7. Zapotrzebowanie na usługi motoryzacyjne w rejonie Ostródy jest więc spore. Nasza firma oferuje pomoc ostródzkim klientom w zakresie mobilnego serwisu ogumienia.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Przede wszystkim realizujemy zlecenia całodobowo przez cały rok. Oznacza to, że reagujemy na wezwania w okresie świątecznym, w weekendy i inne dni wolne od pracy. Dodatkowo udzielamy wsparcia w późnych godzinach nocnych w rejonie Ostródy, ponieważ jesteśmy świadomi tego, że nagłe awarie nie wybierają sobie terminów i godzin. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie pod naszym numerem alarmowym. Nasza pomoc sprawia, że klienci nie muszą martwić się samodzielnym demontażem i naprawą kół albo ich dostarczaniem do stacjonarnego serwisu.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR OSTRÓDA 24H

W naszej firmie pracują doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy mogący się pochwalić szeroką wiedzą, a także doskonałymi zdolnościami praktycznymi. Są to mocne strony przekładające się na doskonałą jakość wykonywanych usług. Oprócz tego nasi pracownicy są regularnie szkoleni pod kątem podnoszenia kwalifikacji wulkanizacyjnych.

Dysponujemy samochodami dostawczymi, w których posiadamy nowoczesny sprzęt do wulkanizacji, montażu i demontażu, wyważania, kontroli ciśnienia, pompowania kół, itp. W skład naszego wyposażenia wchodzą też agregaty i akumulatory, więc realizujemy bezproblemowo zlecenia z dala od tradycyjnych źródeł energii elektrycznej.

Rozległa oferta usługowa – mobilny serwis ogumienia w Ostródzie

Nasza oferta jest wysoce atrakcyjna i zróżnicowana. Obejmuje ona między innymi usługi, takie jak:

  • efektywna i profesjonalna naprawa opon u klientów,
  • awaryjna i sezonowa wymiana samych gum,
  • nowoczesne i dokładne wyważanie.
  • skuteczna wulkanizacja mobilna w terenie,
  • kontrola i uzupełnianie ciśnienia kół,
  • wymiana kół razem z felgami (sezonowo i awaryjnie).

 

5/5 - (2 votes)