mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Orzysz – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Orzysz – istotne atuty naszego serwisu

Najważniejszym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług fachowców posiadających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są stale rozwijane w ramach specjalistycznych kursów. To pozwala na wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną istotną zaletą naszego serwisu jest realizowanie zadań w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom zleceniodawca może zaoszczędzić dużo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać ogumienia jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych mechaników i wykonaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON ORZYSZ

Warto też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do wykonywania zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła zasilania pozwalające na wykonywanie pracy u usługobiorców, a także w terenie, gdzie ciężko o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR ORZYSZ – Wymiana opon 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie klientom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc związaną z kołami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z następującymi pracami:

– naprawa ogumienia w terenie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i ich pompowanie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ORZYSZ 24H

Jak widać, posiadamy ciekawą ofertę uwzględniającą wiele rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów pojazdów. Zapewniamy efektywny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)