mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Orzesze – mobilny serwis

Orzesze to jedna z ważniejszych miejscowości województwa śląskiego. Na obszarze tej miejscowości prowadzi działalność wiele podmiotów i firm oraz jest to miejsce zamieszkiwania sporego grona ludzi. Orzesze to również kluczowy punkt komunikacyjny, więc duży ruch drogowy na tym terenie nie powinien być niczym nadzwyczajnym. Ogromna ilość aut przekłada się na ogromny popyt na różnorodne usługi z branży motoryzacyjnej. W naszej ofercie znajdziecie pomoc w zakresie terenowego serwisu ogumienia w Orzeszu i regionie.

Mobilna wulkanizacja Orzesze – najważniejsze mocne strony naszego serwisu

Najważniejszym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług mechaników mających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Atuty te są stale polepszane w ramach nowoczesnych kursów. To umożliwia wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną kluczową mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zadań w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom usługobiorca może zaoszczędzić sporo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać ogumienia czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych mechaników i zrealizowaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON ORZESZE

Trzeba również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do realizacji zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również swoje źródła prądu pozwalające na wykonywanie pracy u usługobiorców, a także w terenie, gdzie ciężko o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR ORZESZE – Wymiana kół 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi pracami:

– naprawa kół na trasie albo u klienta,

– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,

– sprawdzanie ciśnienia opon i jego uzupełnianie,

– efektywna usługa wyważania.

 MOBILNA WULKANIZACJA TIR ORZESZE 24H

Jak można zauważyć, posiadamy interesującą ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów samochodów. Oferujemy efektywny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)