mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Orneta – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Orneta – kluczowe mocne strony naszego serwisu

Istotnym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy mechaników posiadających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są stale rozwijane w ramach specjalistycznych kursów. To umożliwia realizowanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną kluczową zaletą naszej firmy jest wykonywanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom usługobiorca może zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia jak również przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON ORNETA

Trzeba również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też swoje źródła prądu pozwalające na wykonywanie pracy u usługobiorców, a także na trasie, gdzie ciężko o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR ORNETA – Wymiana opon 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z poniższymi zleceniami:

– naprawa opon w terenie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i jego uzupełnianie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ORNETA 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy ciekawą ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów aut. Zapewniamy efektywny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)