mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Opole – mobilny serwis opon

Opole to jedno z ważniejszych polskich miast, które jest stolicą województwa opolskiego. Działa tu wiele firm i instytucji oraz mieszka sporo osób. Bliskość autostrady A4 sprawia dodatkowo, że Opole jest istotnym węzłem komunikacyjnym. Duży ruch samochodowy w tym regionie przekłada się na zwiększony popyt na usługi motoryzacyjne, takie jak na przykład działania związane z naszym mobilnym serwisem ogumienia.

Bogata oferta mobilnych usług wulkanizacyjnych

Oferta naszej firmy obejmuje różne usługi. Każdy może liczyć między innymi na poniższe formy wsparcia:

  • naprawa ogumienia u klientów,
  • naprawa opon bezpośrednio na miejscu awarii,
  • wymiana całych kół razem z felgami,
  • awaryjna i sezonowa wymiana opon na jednym zestawie felg,
  • kontrola ciśnienia i szczelności kół oraz ich pompowanie,
  • efektywne, mobilne wyważanie.

Można więc zauważyć, że dysponujemy szeroką ofertą obejmującą wiele różnych rodzajów świadczonych usług. Została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych oraz firmach reprezentujących różne branże. Potrafimy sobie świetnie poradzić z wulkanizacją mobilną w autach osobowych, dostawczych oraz pojazdach ciężarowych i zestawach ciągników siodłowych z naczepami (TIR).

Dlaczego skorzystanie z naszej oferty jest dobrym pomysłem?

Realizujemy usługi całodobowo w okresie świątecznym oraz podczas weekendów. Nasza pomoc jest więc gwarantowana niezależnie od dnia i jego pory. Działalność naszej firmy sprawia, że nie trzeba martwić się koniecznością samodzielnej naprawy opon czy też ich przewozu do warsztatu stacjonarnego. Należy jedynie zgłosić awarię drogą telefoniczną i zaczekać na przyjazd naszych fachowców, którzy skutecznie poradzą sobie z problemem.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR OPOLE 24H

Do grona istotnych zalet naszej firmy można z pewnością zaliczyć fakt zatrudniania pracowników, którzy posiadają szeroką wiedzę i wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności i wieloletnie doświadczenie. Stale inwestujemy w zwiększanie kwalifikacji fachowców w ramach różnych szkoleń. Efektem takich działań jest poprawa jakości realizowanych usług. Potrafimy więc dopasować się do zmieniających się i rosnących oczekiwań branży motoryzacyjnej.

Dysponujemy również nowoczesnymi pojazdami dostawczymi wyposażonymi we własne zasilanie oraz urządzenia i narzędzia pozwalające na wyważanie i montaż kół, wykonywanie napraw i innych usług bez potrzeby posiadania dostępu do serwisu stacjonarnego.

5/5 - (3 votes)