mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Opole – mobilny serwis opon

Opole to jedno z ważniejszych polskich miast, które jest stolicą województwa opolskiego. Działa tu wiele firm i instytucji oraz mieszka sporo osób. Bliskość autostrady A4 sprawia dodatkowo, że Opole jest istotnym węzłem komunikacyjnym. Duży ruch samochodowy w tym regionie przekłada się na zwiększony popyt na usługi motoryzacyjne, takie jak na przykład działania związane z naszym mobilnym serwisem ogumienia.

Dojeżdżamy: Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Strzelce Opolskie, Nysa, Prudnik, Głuchołazy, Otmuchów, Ozimek, Niemodlin, Brzeg, Gogolin, Wędrowice, Krapkowice, Bierdzany, Strzelin, Oława, Wrocław, Oleśno

Bogata oferta mobilnych usług wulkanizacyjnych

Oferta naszej firmy obejmuje różne usługi. Każdy może liczyć między innymi na poniższe formy wsparcia:

  • naprawa ogumienia u klientów,
  • naprawa opon bezpośrednio na miejscu awarii,
  • wymiana całych kół razem z felgami,
  • awaryjna i sezonowa wymiana opon na jednym zestawie felg,
  • kontrola ciśnienia i szczelności kół oraz ich pompowanie,
  • efektywne, mobilne wyważanie.

Można więc zauważyć, że dysponujemy szeroką ofertą obejmującą wiele różnych rodzajów świadczonych usług. Została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych oraz firmach reprezentujących różne branże. Potrafimy sobie świetnie poradzić z wulkanizacją mobilną w autach osobowych, dostawczych oraz pojazdach ciężarowych i zestawach ciągników siodłowych z naczepami (TIR).

Dlaczego skorzystanie z naszej oferty jest dobrym pomysłem?

Realizujemy usługi całodobowo w okresie świątecznym oraz podczas weekendów. Nasza pomoc jest więc gwarantowana niezależnie od dnia i jego pory. Działalność naszej firmy sprawia, że nie trzeba martwić się koniecznością samodzielnej naprawy opon czy też ich przewozu do warsztatu stacjonarnego. Należy jedynie zgłosić awarię drogą telefoniczną i zaczekać na przyjazd naszych fachowców, którzy skutecznie poradzą sobie z problemem.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR OPOLE 24H

Do grona istotnych zalet naszej firmy można z pewnością zaliczyć fakt zatrudniania pracowników, którzy posiadają szeroką wiedzę i wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności i wieloletnie doświadczenie. Stale inwestujemy w zwiększanie kwalifikacji fachowców w ramach różnych szkoleń. Efektem takich działań jest poprawa jakości realizowanych usług. Potrafimy więc dopasować się do zmieniających się i rosnących oczekiwań branży motoryzacyjnej.

Dysponujemy również nowoczesnymi pojazdami dostawczymi wyposażonymi we własne zasilanie oraz urządzenia i narzędzia pozwalające na wyważanie i montaż kół, wykonywanie napraw i innych usług bez potrzeby posiadania dostępu do serwisu stacjonarnego.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się