mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Opatówek – mobilny serwis

Jesteśmy grupą posiadającą spore doświadczenie w sektorze terenowej wulkanizacji. Jesteśmy w stanie realizować zadania charakterystyczne dla serwisów stacjonarnych. Wyróżnia nas jednak fakt, że przyjeżdżamy do klientów lub w teren.

Wykwalifikowani pracownicy z sektora wulkanizacji – całodobowa obsługa klientów!

W naszym przedsiębiorstwie pracują osoby, które są właściwie przeszkolone oraz idealnie znają się na zleceniach powiązanych z ogumieniem. Do ich dyspozycji oddajemy innowacyjne wyposażenie, które gwarantuje szybkie tempo i dużą precyzję działania. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z naszych napraw.

Obszerna oferta usługowa dla wszystkich – sprawny dojazd we wskazane miejsce!

Nasi wyspecjalizowani fachowcy realizują zadania dla klientów indywidualnych, firm oraz innych użytkowników i posiadaczy aut ciężarowych oraz zestawów TIR. Pomocy mogą u nas szukać również użytkownicy aut osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Każdemu proponujemy ofertę obejmującą usługi, takie jak:

– naprawianie i wulkanizacja zniszczonych opon,
– wymiana gum na jednym komplecie felg,
– wymiana kół z felgami,
– fachowe wyważanie opon,
– kontrola ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy tylko kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia potrzeby skorzystania z naszego wsparcia. Trzeba wspomnieć, że wyjeżdżamy do zleceń w trybie 24h przez cały rok, również w weekendy, święta oraz pozostałe dni wolne od pracy, jak również późno w nocy. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

5/5 - (1 vote)