mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Olszyna – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Olszyna – podstawowe atuty naszego serwisu

Podstawowym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług fachowców mających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są regularnie rozwijane w ramach specjalistycznych szkoleń. To umożliwia wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną ważną zaletą naszej firmy jest wykonywanie zleceń w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszej pomocy można więc korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom usługobiorca może zaoszczędzić dużo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać ogumienia jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych mechaników i wykonaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON OLSZYNA

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do realizacji zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie trudno o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR OLSZYNA – Naprawa opon 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie klientom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi działaniami:

– naprawa opon na trasie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR OLSZYNA 24H

Jak widać, przygotowaliśmy bogatą ofertę uwzględniającą wiele typów usług. Należy zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów samochodów. Oferujemy profesjonalny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
4.4/5 - (5 votes)