mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Olsztynek – mobilny serwis opon

Olsztynek to miejscowość położona w pobliżu Olsztyna w województwie warmińsko-mazurskim. Na jej terenie działa wiele firm i instytucji oraz mieszka mnóstwo ludzi. To sprawia, że codziennie na lokalnych drogach odnotowywany jest duży ruch samochodowy. Zapotrzebowanie na usługi motoryzacyjne w rejonie Olsztynka jest więc spore. Nasza firma oferuje pomoc lokalnym klientom, jeśli chodzi o mobilny serwis ogumienia.

Bogata oferta usługowa – mobilny serwis ogumienia w Olsztynku

Nasza oferta jest wysoce atrakcyjna i zróżnicowana. Obejmuje ona między innymi usługi, takie jak:

  • efektywna i profesjonalna naprawa opon u klientów,
  • skuteczna wulkanizacja mobilna w terenie,
  • kontrola i uzupełnianie ciśnienia kół,
  • wymiana kół razem z felgami (sezonowo i awaryjnie),
  • awaryjna i sezonowa wymiana samych gum,
  • nowoczesne i dokładne wyważanie.

Dlaczego my?

Przede wszystkim realizujemy zlecenia całodobowo przez cały rok. Oznacza to, że reagujemy na wezwania w okresie świątecznym, w weekendy i inne dni wolne od pracy. Dodatkowo udzielamy wsparcia w późnych godzinach nocnych, ponieważ jesteśmy świadomi tego, że nagłe awarie nie wybierają sobie terminów i godzin. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie pod naszym numerem alarmowym. Nasza pomoc sprawia, że klienci nie muszą martwić się samodzielnym demontażem i naprawą kół albo ich dostarczaniem do stacjonarnego serwisu.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR OLSZTYNEK 24H

W naszej firmie pracują doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy mogący się pochwalić szeroką wiedzą, a także doskonałymi zdolnościami praktycznymi. Są to mocne strony przekładające się na doskonałą jakość wykonywanych usług. Oprócz tego nasi pracownicy są regularnie szkoleni pod kątem podnoszenia kwalifikacji wulkanizacyjnych.

5/5 - (1 vote)