mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Olsztyn – mobilny serwis opon

Olsztyn jest jednym z największych polskich miast oraz stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Na jego terenie działa wiele firm i instytucji oraz mieszka mnóstwo ludzi. To sprawia, że codziennie na lokalnych drogach odnotowywany jest duży ruch samochodowy. Zapotrzebowanie na usługi motoryzacyjne w rejonie Olsztyna jest więc spore. Nasza firma oferuje pomoc olsztyńskim klientom, jeśli chodzi o mobilny serwis ogumienia.

Bogata oferta usługowa – mobilny serwis ogumienia w Olsztynie

Nasza oferta jest wysoce atrakcyjna i zróżnicowana. Obejmuje ona między innymi usługi, takie jak:

  • efektywna i profesjonalna naprawa opon u klientów,
  • skuteczna wulkanizacja mobilna w terenie,
  • kontrola i uzupełnianie ciśnienia kół,
  • wymiana kół razem z felgami (sezonowo i awaryjnie),
  • awaryjna i sezonowa wymiana samych gum,
  • nowoczesne i dokładne wyważanie.

Naszą ofertę usługową przygotowaliśmy z myślą o osobach prywatnych, instytucjach, firmach oraz podmiotach reprezentujących wiele branż. Świetnie radzimy sobie ze zleceniami związanymi z wulkanizacją, które są realizowane mobilnie w samochodach osobowych, ciężarowych, dostawczych oraz zestawach TIR (ciągnik siodłowy + naczepa).

Dlaczego my?

Przede wszystkim realizujemy zlecenia całodobowo przez cały rok. Oznacza to, że reagujemy na wezwania w okresie świątecznym, w weekendy i inne dni wolne od pracy. Dodatkowo udzielamy wsparcia w późnych godzinach nocnych, ponieważ jesteśmy świadomi tego, że nagłe awarie nie wybierają sobie terminów i godzin. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie pod naszym numerem alarmowym. Nasza pomoc sprawia, że klienci nie muszą martwić się samodzielnym demontażem i naprawą kół albo ich dostarczaniem do stacjonarnego serwisu.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR OLSZTYN 24H

Dysponujemy samochodami dostawczymi, w których posiadamy nowoczesny sprzęt do wulkanizacji, montażu i demontażu, wyważania, kontroli ciśnienia, pompowania kół, itp. W skład naszego wyposażenia wchodzą też agregaty i akumulatory, więc realizujemy bezproblemowo zlecenia z dala od tradycyjnych źródeł energii elektrycznej.

W naszej firmie pracują doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy mogący się pochwalić szeroką wiedzą, a także doskonałymi zdolnościami praktycznymi. Są to mocne strony przekładające się na doskonałą jakość wykonywanych usług. Oprócz tego nasi pracownicy są regularnie szkoleni pod kątem podnoszenia kwalifikacji wulkanizacyjnych.

4/5 - (4 votes)