mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Olsztyn – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Olsztyn – podstawowe mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Najważniejszym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy mechaników mających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są regularnie rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na realizowanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną ważną mocną stroną naszej firmy jest realizowanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy możecie więc korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać koła czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych mechaników i zrealizowaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON OLSZTYN

Warto też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do wykonywania zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również własne źródła zasilania umożliwiające wykonywanie pracy u usługobiorców, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR OLSZTYN – Wymiana ogumienia 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszego serwisu jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi zleceniami:

– naprawa opon w terenie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół i jego uzupełnianie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR OLSZTYN 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy szeroką ofertę obejmującą wiele rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów samochodów. Gwarantujemy skuteczny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)