mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Olkusz – mobilny serwis opon

Olkusz to stolica powiatu olkuskiego położona na terenie województwa małopolskiego. Mieszka tutaj spore grono osób korzystających z pojazdów, jak również działa mnóstwo firm i podmiotów wykorzystujących też różne typy aut. Naszą ofertę stworzyliśmy dla zmotoryzowanych klientów z regionu Olkusza. Polega ona na mobilnym serwisie ogumienia.

Atrakcyjna oferta usługowa – mobilny serwis opon w Olkuszu

Rozległa oferta naszej firmy uwzględnia różne rodzaje usług, takie jak na przykład:

  • profesjonalna wymiana kół razem z felgami,
  • skuteczna naprawa ogumienia w terenie albo u klientów,
  • kontrola ciśnienia kół i jego uzupełnianie,
  • wymiana opon (sezonowo lub w razie awarii),
  • dokładne i skuteczne wyważanie kół w terenie.

Nasza oferta jest dostępna dla osób prywatnych, firm oraz instytucji, które reprezentują różne branże. Realizujemy zlecenia z zakresu mobilnej wulkanizacji w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych, a także w pojazdach wykorzystywanych w ramach zestawów TIR (ciągniki siodłowe wraz z naczepami).

Istotne zalety naszej firmy

Realizujemy zlecenia całodobowe, również w czasie świąt i weekendów, niezależnie od dnia i jego godziny. Świadczymy więc usługi 24/7 przez cały rok.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR OLKUSZ 24H

W czasie wykonywania zadań, stosujemy pojazdy wyposażone w sprzęt do naprawy ogumienia, serwisu, wyważania, montażu oraz pozostałych zadań wulkanizacyjnych wykonywanych poza warsztatem stacjonarnym. Nasze agregaty i akumulatory pozwalają nam wykonywać zlecenia w miejscach bez jakiegokolwiek dostępu do prądu.

Członkowie naszego personelu posiadają wysokie kwalifikacje i profesjonalnie podchodzą do powierzonych im zleceń. Radzimy sobie bez większych kłopotów z bardziej skomplikowanymi i nietypowymi pracami serwisowymi.

4.7/5 - (3 votes)