mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Oława – kompleksowy mobilny serwis opon

Oława to miasto będące siedzibą powiatu oławskiego na terenie województwa opolskiego. Miejscowość ta jest siedzibą różnych instytucji oraz miejscem zamieszkania wielu ludzi korzystających na co dzień z pojazdów mechanicznych. W ofercie naszej firmy można znaleźć szeroko pojęty serwis ogumienia z usługami dojazdu do klienta albo bezpośrednio na miejsce awarii.

Szeroki wybór usług serwisowych wykonywanych w terenie

Rozległa oferta naszej firmy obejmuje wiele rodzajów usług. Wszystkim klientom gwarantujemy między innymi poniższe formy pomocy:

  • naprawa opon u klienta,
  • sprawdzanie stanu kół oraz pompowanie,
  • naprawa ogumienia na trasie,
  • wymiana całych kół wraz z felgami,
  • sezonowa i awaryjna wymiana opon na jednym komplecie felg,
  • efektywne wyważanie kół w pojazdach na trasie.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi?

Wszystkie zadania wykonujemy w trybie 24/7. Dotyczy to późnych godzin nocnych, weekendów i innych dni wolnych od pracy. Nasze wsparcie sprawia, że nie trzeba martwić się samodzielną naprawą uszkodzonego koła lub dostarczaniem go do stacjonarnego serwisu. Należy tylko skontaktować się z nami telefonicznie i poczekać na przyjazd jednego z naszych lokalnych zespołów fachowców.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR OŁAWA 24H

W naszych pojazdach serwisowych znajduje się nowoczesne wyposażenie z własnym zasilaniem. Dzięki temu potrafimy skutecznie wykonywać usługi w miejscach bez dostępu do energii elektrycznej.

Mówiąc o naszych mocnych stronach, trzeba mieć na uwadze to, że zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów mogących się pochwalić rozległą wiedzą i doskonałymi umiejętnościami, a także doświadczeniem branżowym. To wszystko przekłada się na wysoką jakość usług i spełnianie rygorystycznych wymagań naszych klientów.

5/5 - (1 vote)