mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Okonek – mobilny serwis opon

Jesteśmy grupą mającą duże doświadczenie w sektorze terenowej wulkanizacji. Jesteśmy w stanie wykonywać działania typowe dla warsztatów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak to, że dojeżdżamy do usługobiorców lub na trasę.

Specjalistyczny sprzęt i wykwalifikowani fachowcy

W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy osoby, które są stosownie przeszkolone oraz doskonale znają się na zadaniach związanych z wulkanizacją. Do dyspozycji pracowników oddajemy innowacyjne wyposażenie, które przekłada się na szybkie tempo i wysoką dokładność pracy. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z wykonywanych napraw.

Szeroki zakres realizowanych usług – profesjonalna pomoc w trybie 24/7

Nasi wyspecjalizowani pracownicy wykonują prace na rzecz osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz innych użytkowników i właścicieli aut ciężarowych oraz ciągników siodłowych z naczepami. Pomocy mogą u nas szukać też użytkownicy pojazdów osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Każdemu gwarantujemy ofertę obejmującą działania, takie jak:

– naprawianie oraz wulkanizacja zniszczonych opon,
– wymiana ogumienia na jednym zestawie obręczy,
– wymiana kół z felgami,
– efektywne wyważanie kół,
– kontrola ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy jedynie kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia konieczności skorzystania z naszej pomocy. Trzeba wspomnieć, że docieramy do zgłoszeń całodobowo przez cały czas, również w weekendy, dni świąteczne i pozostałe dni wolne od pracy, a także w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych usług.

5/5 - (1 vote)