mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Odolanów – mobilny serwis

Jesteśmy grupą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży mobilnej naprawy opon. Jesteśmy w stanie realizować prace charakterystyczne dla serwisów stacjonarnych. Wyróżnia nas jednak fakt, że docieramy do zleceniodawców lub w teren.

Wykwalifikowani fachowcy korzystający z nowoczesnego sprzętu

W naszej firmie zatrudniamy osoby, które są odpowiednio przeszkolone i idealnie znają się na zleceniach powiązanych z ogumieniem. Do dyspozycji pracowników oddajemy innowacyjne wyposażenie, które przekłada się na szybkie tempo i dużą precyzję pracy. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z wykonywanych napraw.

Obszerna oferta wulkanizacyjna dla wszystkich – usługi świadczone całodobowo!

Nasi wyspecjalizowani pracownicy realizują prace na rzecz osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz innych użytkowników i posiadaczy pojazdów ciężarowych oraz ciągników siodłowych i naczep. Pomocy mogą u nas poszukiwać też użytkownicy samochodów osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Wszystkim gwarantujemy ofertę uwzględniającą usługi, takie jak:

– naprawianie i klejenie pękniętych opon,
– wymiana gum na jednym komplecie felg,
– wymiana kół z obręczami,
– skuteczne wyważanie kół,
– sprawdzanie ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy jedynie kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia chęci skorzystania z naszej pomocy. Warto dodać, że docieramy do zleceń w trybie 24/7 przez cały czas, również w weekendy, dni świąteczne i inne dni wolne od pracy, a także w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zachęcamy do wybrania naszych usług.

5/5 - (1 vote)