mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Oborniki – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Oborniki – istotne atuty naszego przedsiębiorstwa

Najważniejszym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy specjalistów posiadających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Atuty te są ciągle rozwijane w ramach specjalistycznych szkoleń. To umożliwia wykonywanie standardowych, a także bardziej złożonych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną kluczową zaletą naszej firmy jest wykonywanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu usługobiorca może zaoszczędzić mnóstwo czasu i stresu, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać ogumienia jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i wykonaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON OBORNIKI

Należy również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła prądu umożliwiające wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie ciężko o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR OBORNIKI – Wymiana opon 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszego serwisu jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z następującymi pracami:

– naprawa kół w terenie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół oraz ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR OBORNIKI 24H

Jak widać, przygotowaliśmy bogatą ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów pojazdów. Zapewniamy skuteczny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)