mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Nysa – mobilny serwis opon

Nysa to miejscowość znajdująca się na obszarze województwa opolskiego i jest ona siedzibą powiatu nyskiego. Na jej obszarze można znaleźć sporo instytucji i firm. Jest to też miejsce zamieszkania sporej grupy ludzi korzystających z własnych pojazdów. Jeśli chodzi o lokalny rynek motoryzacyjny to nasza oferta obejmuje profesjonalne usługi związane z kompleksowym serwisem ogumienia realizowanym mobilnie.

Dojeżdżamy: Otmuchów, Głuchołazy, Paczków, Brzeg, Prudnik, Korfantów, Nysa Kłodzka, Głogówek, Kamiennik, Ziębice, Pakosławice, Niemodlin

Szeroki wybór usług wulkanizacyjnych wykonywanych mobilnie

W naszej obszernej ofercie można znaleźć wiele różnych typów usług. Każdy klient ma zapewnione między innymi następujące formy pomocy:

  • naprawa opon u klientów,
  • naprawa ogumienia bezpośrednio na miejscu awarii,
  • wymiana całych kół wraz z ich felgami,
  • awaryjna i sezonowa wymiana opon na jednym komplecie felg,
  • kontrola ciśnienia i szczelności kół oraz uzupełnianie powietrza,
  • efektywne, mobilne wyważanie kół samochodowych.

Jak widać, nasza oferta jest szeroka i obejmuje ona różne typy realizowanych usług. Przygotowaliśmy ją dla klientów indywidualnych oraz firm, które działają w różnych branżach. Świetnie radzimy sobie z mobilną wulkanizacją w pojazdach osobowych, dostawczych, ciężarowych, a także zestawach ciągników z naczepami (TIR).

Dlaczego dobrze jest skorzystać z naszej pomocy?

Zlecenia wykonujemy całodobowo w czasie świąt, dni wolnych oraz weekendów, a także w późnych godzinach nocy. Specjalizujemy się w usługach 24/7. Nasza pomoc sprawia, że nie trzeba stresować się samodzielną wymianą kół lub ich dostarczaniem do serwisów działających stacjonarnie. Wystarczy tylko kontakt telefoniczny, a nasi pracownicy szybko przyjadą i udzielą wsparcia.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR NYSA 24H

Jeśli mowa o naszych atutach to warto pamiętać, że pracują u nas wykwalifikowani fachowcy posiadający doskonałą wiedzę i umiejętności poparte wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Regularnie bierzemy udział w szkoleniach poprawiających kwalifikacje naszych fachowców. To z kolei pozwala na spełnianie nawet bardzo rygorystycznych wymogów klientów.

Nasze pojazdy serwisowe są wyposażone w nowoczesny sprzęt z własnym zasilaniem mobilnym. To dlatego działamy skutecznie w terenie, w miejscach bez dostępu do stacjonarnych źródeł zasilania (gniazdek elektrycznych).

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się