mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Nowy Wiśnicz – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Nowy Wiśnicz – istotne mocne strony naszego serwisu

Głównym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług mechaników mających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są regularnie rozwijane w ramach specjalistycznych szkoleń. To pozwala na wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną kluczową zaletą naszego serwisu jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy zleceniodawca może zaoszczędzić sporo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać koła czy tez dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych specjalistów i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON NOWY WIŚNICZ

Trzeba również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz innymi sprzętami do wykonywania zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też własne źródła zasilania umożliwiające wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie ciężko o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR NOWY WIŚNICZ – Wymiana kół 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszego serwisu jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z następującymi zleceniami:

– naprawa kół na trasie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR NOWY WIŚNICZ 24H

Jak widać, posiadamy bogatą ofertę uwzględniającą wiele rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów pojazdów. Oferujemy profesjonalny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)