mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Nowy Tomyśl – mobilny serwis

MOBILNA WULKANIZACJA NOWY TOMYŚL – PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTÓW

Kluczowa zaleta naszej firmy to zapewnianie usługobiorcom dostępu do bogatej oferty uwzględniającej różnorodne usługi, takie jak między innymi:

– naprawa opon u zlecającego,
– okresowa i awaryjna wymiana ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia oraz pompowanie opon,
– profesjonalna naprawa ogumienia na miejscu usterki,
– wymiana kół z obręczami,
– skuteczne wyważanie.

MOBILNY SERWIS OPON NOWY TOMYŚL – SKUTECZNE USŁUGI CAŁODOBOWE

Jesteśmy więc w stanie pochwalić się bogatym zakresem pomocy uwzględniającym różnorodne usługi. Nasze wsparcie jest kierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak również do firm reprezentujących różne gałęzie gospodarki. Potrafimy doskonale poradzić sobie z naprawą mobilną ogumienia w pojazdach osobowych, dostawczych jak również zestawach TIR.

MOBILNY SERWIS OPON TIR NOWY TOMYŚL – porządne podejście do wszystkich zleceń

Wielu klientów docenia realizację przez nas pracy całodobowo, również w święta, weekendy oraz inne dni wolne od pracy, niezależnie od pory dnia. Nasze wsparcie wyklucza potrzebę samodzielnej naprawy i wymiany ogumienia oraz dostarczania go do stacjonarnego warsztatu wulkanizacyjnego. Należy jedynie poczekać na naszych pracowników wykonujących usługi dbając o ich idealną jakość oraz efektywność.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR NOWY TOMYŚL 24H

Do grona naszych zalet można zaliczyć zatrudnianie zespołu mogącego się pochwalić szeroką wiedzą, doskonałymi kwalifikacjami oraz doskonałymi umiejętnościami i wieloletnim doświadczeniem. Często bierzemy udział w profesjonalnych szkoleniach sprawiających, że jakość naszych usług jest dopasowana do regularnie zwiększających się wymagań branżowych.

Nie należy zapominać o naszym wyposażeniu. Korzystamy z aut dostawczych wyposażonych w odpowiednie zasilanie oraz sprzęt do montażu, wyważania i pozostałych metod naprawy ogumienia w terenie lub u klienta. Nie powinno więc nikogo dziwić to, że wspomniane atuty przekładają się na szerokie grono zadowolonych klientów oraz na naszą ugruntowaną pozycję rynkową.

5/5 - (1 vote)