mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Nowy Targ – mobilny serwis opon

Nowy Targ jest miejscowością w województwie małopolskim, będącą siedzibą powiatu nowotarskiego. Na jej terenie zamieszkuje sporo osób oraz działa wiele różnych firm, instytucji, urzędów oraz pozostałych podmiotów. Poza tym jest to istotny lokalny węzeł komunikacyjny. Spory ruch na lokalnych drogach przekłada się na wzrost popytu na usługi motoryzacyjne u klientów indywidualnych, jak również firmowych. W naszej ofercie dostępne są usługi z zakresu mobilnej wulkanizacji w Nowym Targu.

Rozległa oferta wulkanizacyjna w Nowym Targu

Oferta naszej firmy jest spora i obejmuje różne formy wsparcia. Potrafimy skutecznie likwidować standardowe, jak i bardziej skomplikowane problemy związane z ogumieniem samochodowym. Z naszych usług mogą korzystać klienci indywidualni i firmowi oraz podmioty działające w wielu różnych branżach. Zadania z zakresu mobilnej wulkanizacji wykonujemy w autach osobowych, dostawczych, ciężarowych, a także w zestawach typu TIR.

Dlaczego my?

Oferujemy całodobową realizację zleceń przez cały rok, niezależnie od dnia i godziny. Prowadzona przez nas działalność sprawia, że nie trzeba martwić się koniecznością samodzielnego naprawiania ogumienia lub dostarczania go do serwisu stacjonarnego. Należy jedynie zgłosić nam problem telefonicznie i zaczekać na dojazd naszych fachowców, którzy skutecznie się go pozbędą.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR NOWY TARG 24H

Do grona mocnych stron naszego serwisu należy zaliczyć wykwalifikowany i doświadczony personel mogący się pochwalić szeroką wiedzą, świetnymi umiejętnościami i znajomością różnych awarii ogumienia. Stale poszerzamy nasze zdolności dzięki uczestnictwo w specjalnych szkoleniach.

W naszych autach serwisowych korzystamy z własnego zasilania i sprzętu przystosowanego do działań mobilnych. To oznacza, że usługi wykonujemy z dojazdem do klienta lub na miejsce awarii na trasę.

5/5 - (1 vote)