mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Nowy Sącz – mobilny serwis opon

Nowy Sącz to miasto powiatowe w województwie małopolskim. Na jego obszarze mieszka wielu ludzi oraz działalność prowadzą różne firmy, urzędy, instytucje i inne podmioty. Ponadto jest to dość ważny lokalny węzeł komunikacyjny. Duży ruch na drogach sprawia, że wśród klientów indywidualnych i firmowych zauważalny jest spory popyt na wsparcie motoryzacyjne. Nasza oferta obejmuje mobilny serwis ogumienia w Nowym Sączu i okolicach.

Szeroki wybór mobilnych usług wulkanizacyjnych w Nowym Sączu

Nasza oferta obejmuje wiele typów usług. Między innymi klienci mogą korzystać z następujących form wsparcia:

  • naprawa opon u klientów,
  • skuteczna naprawa ogumienia na miejscu awarii,
  • wymiana kół wraz z felgami,
  • sezonowa i awaryjna wymiana opon na jednym komplecie felg,
  • kontrola ciśnienia i pompowanie kół,
  • profesjonalne wyważanie mobilne.

Jak widać, oferta naszego serwisu jest szeroka i obejmuje wiele typów usług. Radzimy sobie ze standardowymi oraz bardziej skomplikowanymi problemami. Udzielamy pomocy osobom prywatnym i firmom czy też podmiotom reprezentującym różne branże. Świetnie radzimy sobie z mobilną wulkanizacją w pojazdach osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz w zestawach TIR.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi?

Wszystkie zlecenia wykonujemy całodobowo w trybie 24/7 przez cały rok. Pomagamy więc o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od daty. Nasza działalność sprawia, że eliminowana jest konieczność samodzielnej naprawy ogumienia lub dostarczania go do warsztatu stacjonarnego. Trzeba tylko zgłosić się do nas drogą telefoniczną i poczekać na przyjazd naszych specjalistów, którzy doskonale poradzą sobie z problemem.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR NOWY SĄCZ 24H

Jeśli mowa o atutach naszej firmy, warto pamiętać o tym, że pracują u nas fachowcy posiadający rozległą wiedzę, doskonałe umiejętności i wysokie szeroko pojęte kwalifikacje. Są one regularnie poszerzane dzięki częstemu uczestnictwu w specjalnych szkoleniach. To przekłada się na wysoką jakość i skuteczność realizowanych usług.

Nasze pojazdy serwisowe są wyposażone we własne zasilanie oraz sprzęt umożliwiający wykonywanie usług mobilnych. Dzięki temu potrafimy udzielać wsparcia u klientów oraz bezpośrednio na trasie.

4.7/5 - (4 votes)