mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Nowe Brzesko – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Nowe Brzesko – najważniejsze zalety naszego przedsiębiorstwa

Podstawowym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy specjalistów mających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Atuty te są ciągle rozwijane w ramach nowoczesnych kursów. To umożliwia realizowanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną kluczową mocną stroną naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia możecie więc korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu zleceniodawca może zaoszczędzić dużo czasu i stresu, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia czy tez dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych specjalistów i wykonaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON NOWE BRZESKO

Należy też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do wykonywania zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła prądu pozwalające na wykonywanie zleceń u klientów, a także w terenie, gdzie ciężko o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR NOWE BRZESKO – Wymiana kół 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z poniższymi działaniami:

– naprawa opon w terenie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz jego uzupełnianie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR NOWE BRZESKO 24H

Jak można zauważyć, posiadamy ciekawą ofertę uwzględniającą sporo typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów aut. Zapewniamy profesjonalny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

3.5/5 - (2 votes)