mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Nowa Ruda – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Nowa Ruda – dlaczego my?

Najważniejszym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności specjalistów mających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są ciągle polepszane w ramach nowoczesnych kursów. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną istotną zaletą naszego serwisu jest realizowanie zadań w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszych usług można więc korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom klient może zaoszczędzić sporo czasu i stresu, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać koła czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON NOWA RUDA

Należy również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła zasilania pozwalające na wykonywanie zleceń u klientów, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR NOWA RUDA – Wymiana kół 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszego serwisu jest zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi zleceniami:

– naprawa ogumienia w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i jego uzupełnianie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR NOWA RUDA 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy szeroką ofertę obejmującą sporo typów usług. Należy podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Zapewniamy profesjonalny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)