mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Nowa Dęba – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Nowa Dęba – najważniejsze atuty naszego przedsiębiorstwa

Głównym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy specjalistów mających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Atuty te są ciągle rozwijane w ramach specjalistycznych kursów. To pozwala na wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną kluczową mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać ogumienia jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON NOWA DĘBA

Trzeba również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do wykonywania zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy również swoje źródła zasilania umożliwiające wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie ciężko o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR NOWA DĘBA – Naprawa kół 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z następującymi działaniami:

– naprawa kół na trasie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia kół oraz ich pompowanie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR NOWA DĘBA 24H

Jak widać, posiadamy szeroką ofertę uwzględniającą wiele rodzajów usług. Należy podkreślić, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów pojazdów. Oferujemy efektywny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)