mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Nisko – mobilny serwis opon

MOBILNA WULKANIZACJA NISKO

Istotna mocna strona naszej firmy to zapewnianie zleceniodawcom dostępu do szerokiej oferty uwzględniającej różnorodne usługi, takie jak między innymi:

– naprawa ogumienia u zlecającego,
– sezonowa i awaryjna wymiana opon na obręczach,
– sprawdzanie ciśnienia oraz pompowanie opon,
– profesjonalna naprawa opon na miejscu usterki,
– wymiana kół z obręczami,
– profesjonalne wyważanie.

MOBILNY SERWIS OPON MIASTO

Możemy się więc pochwalić szerokim zakresem wsparcia uwzględniającym różnorodne usługi. Nasze wsparcie jest kierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak również do firm reprezentujących różnorodne sektory gospodarki. Potrafimy skutecznie poradzić sobie z naprawą mobilną ogumienia w pojazdach osobowych, dostawczych oraz zestawach TIR.

MOBILNY SERWIS OPON TIR NISKO – Czemu oferta naszej firmy jest godna uwagi?

Sporo klientów docenia wykonywanie przez nas usług całodobowo, również w okresie świąt, weekendy oraz inne dni wolne od pracy, niezależnie od pory dnia. Nasze wsparcie wyklucza potrzebę samodzielnej naprawy i wymiany koła oraz dostarczania go do stacjonarnego warsztatu wulkanizacyjnego. Należy jedynie poczekać na naszych specjalistów wykonujących usługi z dbałością o ich optymalną jakość oraz skuteczność.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR NISKO 24H

Do grona naszych mocnych stron można zaliczyć zatrudnianie zespołu mogącego się pochwalić rozległą wiedzą, wysokimi kwalifikacjami oraz doskonałymi umiejętnościami i wieloletnim doświadczeniem. Często bierzemy udział w specjalnych kursach sprawiających, że jakość naszych usług jest dopasowana do regularnie rosnących wymagań rynkowych.

Nie należy zapominać o naszym sprzęcie. Korzystamy z pojazdów dostawczych wyposażonych w odpowiednie zasilanie oraz sprzęt do montażu, wyważania i innych metod naprawy kół na trasie lub u zleceniodawcy. Nie powinno więc nikogo dziwić to, że takie zalety przekładają się na spore grono zadowolonych usługobiorców oraz na naszą pewną pozycję rynkową.

5/5 - (1 vote)